Sedes
PostWysłany: Czw 21:53, 20 Kwi 2006    Temat postu:

owszem na osiedlu się już nie strzelamy i szukamy stałego miejsca spotkań gdzie nie jesteśmy zależni od gospodarza
50ccm
PostWysłany: Czw 14:16, 20 Kwi 2006    Temat postu:

Ja mógłbym zaoferować przechowalnie skuterków i rowerów, ale niestety na moim osiedlu już nie strzelamy.
Sedes
PostWysłany: Pon 21:27, 17 Kwi 2006    Temat postu: O co biega

Jesteśmy klubem zrzeszającym maniaków Replik Pistoletów i karabinów na kulki typu ASG i AEG. wielu z was zapyta co to jest ASG i AEG. ASG są to pistolety na kulki z napędem sprężynowym czyli że za każdym strzałem trzeba załadować karbin lub pistolet. AEG są to pistolety na kulki z napędem elektrycznym które raz załadowane moga strelać bez ponownego przeładowania pojedynczej kulki. Nasz klb ma swój teren (teren ten udostępnia jeden z klubowiczów). Na terenie tym rozgrywamy różnego rodzaju bitwy. Czasami sa to bitwy ustawiane czyli takie że spotykamy sie i po prostu strzelamy do siebie. Lecz czasami gramy w podchody czyli dzielimy się na drużyny. jedna z drużyn się chowa a druga szuka. Oczywiście podchody te polegają na tym że jak się znajdzie kogoś z przeciwnej drużyny to się do niego strzela i dopuki nie dostanie w korpus to przeciwnik może cię pojmac lub "zabić".

Wiecej informacji w krótce